2018 Takviminiz Çocuk Dediğin’den

2018 Takviminiz Çocuk Dediğin’den

2018 Takviminiz Çocuk Dediğin’den

cocukdedigin.com ekibi olarak sizler için yeni yılda kullanabileceğiniz bir takvim hazırladık. Okul öncesi öğretmenleri bu çalışmayı okul etkinliklerinde kullanabileceği gibi, annelerde çıktı alarak evde bu küpten oluşan takvimi yaparken çocukları ile eğlenceli bir vakit geçirebilir.

Bu takivimi yapıp kullanmak ise çok kolay. 2018 Çocuk Dediğin Takvimi yazan linke tıklayıp, PDF dosyamızı bilgisayarımıza indiriyoruz. Yazıcısı olanlar direk çalışmayı linke tıkladıktan sonra yazdırabilirler.

Bu etkinliği yapmak için gereken malzemeler de çok basit: 2018 Çocuk Dediğin Takvimi’nin çıktısı, sert karton ya da A4, makas ve yapıştırıcı.

Önce 3 sayfadan oluşan takvimizi çıktı altıktan sonra daha sert (kalın) olan bir kartona yapıştırıp, daha sonra kesmenizi öneriyoruz. Böylelikle sevimli hayvanlardan oluşan takvim küpleriniz daha dayanıklı bir yapıda olacaktır. Daha sonra kulakçıklardan ve kenar noktalarından takviminizi katlayıp şekil almasını sağlayın. Yapıştırıcıyı sürdükten sonra küpü şekline getirip yapışmasını sağlayın ve 2018 yılı takviminiz hazır!

Aslan, inek, kunduz, horoz, penguen, civciv, kutup ayısı, kurbağa, baykuş, su samuru, ördek ve maymun’un yer aldığı aylardan oluşan 2018 Çocuk Dediğin Takvimi’niz ile çocuğunuzla veya öğrencilerinizle oyunlarda oynayabilirsiniz. PDF dosyamızın ilk sayfasında Ocak, Şubat, Mart, Nisan ayları yer alırken; ikinci sayfasında ise Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos ayları var. Son sayfasında da geriye kalan dört ay olan Eylül, Ekim, Kasım ve Aralık yer alıyor.

Tüm hakları cocukdedigin.com’a ait olan bu tasarımımızı; kişisel olarak ve sınıf etkinliklerinizde kullanabilirsiniz. Ama tasarımın indirildikten sonra herhangi başka bir yere yüklenip paylaşılması, tasarımın değiştirilmesi ve kopyalanması yasaktır.

Bu içerik cocukdedigin.com yazarı tarafından oluşturulmuştur. cocukdedigin.com’un belirtmiş olduğu “Kullanım İzinleri”ne bağlı kalmak kaydıyla kullanabilirsiniz.

Çocuk Dediğin

leave a comment

Create AccountLog In Your Account